Regionaal aanspreekpunt West-Vlaanderen

Vlaams Administratief Centrum Jacob van Maerlant
Koning Albert I - laan 1.2 bus 81
8200 Brugge (Sint-Michiels)

Vervoerregio Brugge

Voorzitter vervoerregioraad

Hannelore Deblaere
tel.: 050 24 80 42
hannelore.deblaere@mow.vlaanderen.be
vervoerregio.brugge@vlaanderen.be

Regionale Beleidsmedewerker Mobiliteit

Kathleen Huet
Beernem, Blankenberge, Brugge, Damme, Jabbeke, Knokke-Heist, Oostkamp, Zedelgem, Zuienkerke

kathleen.huet@mow.vlaanderen.be

Vervoerregio Oostende

Voorzitter vervoerregioraad

Lieven Van Eenoo
tel.: 050 24 80 40
lieven.vaneenoo@mow.vlaanderen.be
vervoerregio.oostende@vlaanderen.be

Regionale Beleidsmedewerker Mobiliteit

Sofie De Meulenaere
Bredene, De Haan, Gistel, Ichtegem, Koksijde, Middelkerke, Nieuwpoort, Oostende, Oudenburg   

tel.: 050 24 80 41
sofie.demeulenaere@mow.vlaanderen.be

Vervoerregio Westhoek

Voorzitter vervoerregioraad

Lieven Van Eenoo
tel.: 050 24 80 40
lieven.vaneenoo@mow.vlaanderen.be
vervoerregio.westhoek@vlaanderen.be

Regionale Beleidsmedewerker Mobiliteit

Jonas Bethune
Alveringem, De Panne, Diksmuide, Heuvelland, Houthulst, Ieper, Koekelare, Kortemark, Langemark-Poelkapelle, Lo-Reninge, Mesen, Poperinge, Veurne, Vleteren, Zonnebeke

jonas.bethune@mow.vlaanderen.be

Vervoerregio Midwest

Voorzitter vervoerregioraad

Lieven Van Eenoo
tel.: 050 24 80 40
lieven.vaneenoo@mow.vlaanderen.be
vervoerregio.roeselare@vlaanderen.be

Regionale Beleidsmedewerkers Mobiliteit

Jonas Bethune
Ardooie, Dentergem, Hooglede, Lichtervelde, Meulebeke, Pittem, Roeselare, Ruiselede, Staden, Tielt, Torhout, Wingene

jonas.bethune@mow.vlaanderen.be

Inge Feys
Ingelmunster, Izegem, Ledegem, Moorslede, Oostrozebeke, Wielsbeke

tel.: 050 24 80 43
inge.feys@mow.vlaanderen.be

Vervoerregio Kortrijk

Voorzitter vervoerregioraad

Sofie De Meulenaere
tel.: 050 24 80 41
sofie.demeulenaere@mow.vlaanderen.be
vervoerregio.kortrijk@vlaanderen.be

Regionale Beleidsmedewerker Mobiliteit

Inge Feys
Anzegem, Avelgem, Deerlijk, Harelbeke, Kortrijk, Kuurne, Lendelede, Menen, Spiere-Helkijn, Waregem, Wervik, Wevelgem, Zwevegem

tel.: 050 24 80 43
inge.feys@mow.vlaanderen.be