Regionaal aanspreekpunt Vlaams-Brabant

Vlaams Administratief Centrum Dirk Bouts
Diestsepoort 6 bus 82
3000 Leuven

Vervoerregio Vlaamse Rand

vervoerregio.vlaamserand@vlaanderen.be 

Regionale Beleidsmedewerkers Mobiliteit

Jaak Boon
Bever, Buggenhout, Drogenbos, Galmaarden, Gooik, Herne, Kampenhout, Kraainem, Pepingen, Wezembeek-Oppem, Zaventem

tel.: 016 66 58 45
jaak.boon@mow.vlaanderen.be 

Anita Jaspers
Affligem, Asse, Dilbeek, Grimbergen,  Lennik, Liedekerke, Londerzeel, Machelen, Meise, Merchtem, Opwijk, Roosdaal, Steenokkerzeel, Ternat, Vilvoorde, Zemst
(Boortmeerbeek en Kapelle-op-den-Bos horen bij de vervoerregio Mechelen – provincie Antwerpen)

Tel.: 016 66 58 47
anita.jaspers@mow.vlaanderen.be 

Stien Verlinden
Beersel, Halle, Linkebeek, Sint-Genesius-Rode, Sint-Pieters-Leeuw

stien.verlinden@mow.vlaanderen.be 

Vervoerregio Leuven

Voorzitter vervoerregioraad

Mark Thoelen
tel.: 016 66 58 46
mark.thoelen@mow.vlaanderen.be 
vervoerregio.leuven@vlaanderen.be 

Regionale Beleidsmedewerkers Mobiliteit

Veerle Smet 
Aarschot, Begijnendijk, Bekkevoort, Diest, Haacht, Herent, Holsbeek, Keerbergen, Kortenberg, Leuven, Lubbeek, Rotselaar, Scherpenheuvel-Zichem, Tielt-Winge, Tremelo

tel. : 016 66 58 48
veerle.smet@mow.vlaanderen.be 

Kim Wouters 
Bertem, Bierbeek, Boutersem, Geetbets, Glabbeek, Hoegaarden, Hoeilaart, Huldenberg, Kortenaken, Landen, Linter, Oud-Heverlee, Overijse, Tervuren, Tienen, Zoutleeuw

tel. : 016 66 58 49
kim.wouters@mow.vlaanderen.be