Regionaal aanspreekpunt Oost-Vlaanderen

Vlaams Administratief Centrum Virginie Loveling
Koningin Maria Hendrikaplein 70 postbus 80
9000 Gent

Vervoerregio Aalst

Voorzitter vervoerregioraad

Michaël Eeckhout
tel.: 09 276 25 81
michael.eeckhout@mow.vlaanderen.be 
vervoerregio.aalst@vlaanderen.be 

Regionale Beleidsmedewerker Mobiliteit

Sam Janssens 
Aalst, Berlare, Denderleeuw, Dendermonde, Erpe-Mere, Haaltert, Hamme, Lebbeke, Lede, Ninove, Wichelen 
(Buggenhout hoort bij vervoerregio Vlaamse Rand – provincie Vlaams-Brabant)

tel. : 09 276 25 84
sam.janssens@mow.vlaanderen.be 

Vervoerregio Gent

Voorzitter vervoerregioraad

Hannelore Deblaere
tel.: 050 24 80 42
hannelore.deblaere@mow.vlaanderen.be 
vervoerregio.gent@vlaanderen.be 

Regionale Beleidsmedewerkers Mobiliteit

Katia Rottiers
Aalter, Assenede, De Pinte, Deinze, Eeklo, Evergem, Kaprijke, Lievegem, Maldegem, Melle, Merelbeke, Nazareth, Sint-Laureins, Sint-Martens-Latem, Zulte

tel. : 09 276 25 83
katia.rottiers@mow.vlaanderen.be 

Erwin Sucaet
Destelbergen, Gent, Lochristi, Wachtebeke, Zelzate

tel.: 09 276 25 86
erwin.sucaet@mow.vlaanderen.be 

Michaël Eeckhout
Gavere, Laarne, Wetteren 

tel.: 09 276 25 81
michael.eeckhout@mow.vlaanderen.be 

Vervoerregio Vlaamse Ardennen

Voorzitter vervoerregioraad

Erwin Sucaet 
tel.: 09 276 25 86
erwin.sucaet@mow.vlaanderen.be 
vervoerregio.vlaamseardennen@vlaanderen.be 

Regionale Beleidsmedewerkers Mobiliteit

Katia Rottiers
Kluisbergen, Kruisem, Maarkedal, Oudenaarde, Ronse, Wortegem-Petegem

tel. : 09 276 25 83
katia.rottiers@mow.vlaanderen.be 

Michaël Eeckhout
Brakel, Geraardsbergen, Herzele, Horebeke, Lierde, Oosterzele, Sint-Lievens-Houtem, Zottegem, Zwalm

tel.: 09 276 25 81
michael.eeckhout@mow.vlaanderen.be 

Vervoerregio Waasland

Voorzitter vervoerregioraad

Erwin Sucaet 
tel.: 09 276 25 86
erwin.sucaet@mow.vlaanderen.be 
vervoerregio.waasland@vlaanderen.be 

Regionale Beleidsmedewerker Mobiliteit

Sam Janssens
Kruibeke, Lokeren, Moerbeke, Sint-Gillis-Waas, Sint-Niklaas, Stekene, Temse, Waasmunster, Zele
(Beveren hoort bij vervoerregio Antwerpen – provincie Antwerpen)

tel. : 09 276 25 84
sam.janssens@mow.vlaanderen.be 

Administratief Aanspreekpunt 

Sabrina Kerckaert
tel.: 09 276 25 82
sabrina.kerckaert@mow.vlaanderen.be