Regionaal aanspreekpunt Antwerpen

Vlaams Administratief Centrum Anna Bijns
Lange Kievitstraat 111-113 bus 42
2018 Antwerpen

Vervoerregio Antwerpen

vervoerregio.antwerpen@vlaanderen.be 

Aartselaar, Antwerpen, Beveren, Boechout, Boom, Borsbeek, Brasschaat, Brecht, Edegem, Essen, Hemiksem, Hove, Kalmthout, Kapellen, Kontich, Lier, Lint, Malle, Mortsel, Niel, Ranst, Rumst, Schelle, Schilde, Schoten, Stabroek, Wijnegem, Wommelgem, Wuustwezel, Zandhoven, Zoersel, Zwijndrecht

Coördinatie vervoerregiowerking

Simon Neyt
simon.neyt@vervoerregioantwerpen.be   

Regionale Beleidsmedewerkers Mobiliteit

Marc Nuytemans
marc.nuytemans@vervoerregioantwerpen.be 

Tom Janssens
tom.janssens@vervoerregioantwerpen.be 

Franziska Kupfer
franziska.kupfer@vervoerregioantwerpen.be 

Vervoerregio Mechelen

Voorzitter vervoerregioraad

Frank Leys
tel.: 03 224 68 45

Regionale Beleidsmedewerker Mobiliteit

Joris Deboel
Berlaar, Bonheiden, Boortmeerbeek, Bornem, Duffel, Heist-op-den-Berg, Kapelle-op-den-Bos, Mechelen, Putte, Puurs-Sint-Amands, Sint-Katelijne-Waver, Willebroek

tel. : 03 224 69 14
joris.deboel@mow.vlaanderen.be 

Vervoerregio Kempen

Voorzitter vervoerregioraad

Frank Leys
tel.: 03 224 68 45
frank.leys@mow.vlaanderen.be 
vervoerregio.kempen@vlaanderen.be 

Regionale Beleidsmedewerker Mobiliteit

Nikka Curinckx 
Arendonk, Baarle-Hertog, Balen, Beerse, Dessel, Geel, Grobbendonk, Herentals, Herenthout, Herselt, Hoogstraten, Hulshout, Kasterlee, Laakdal, Lille, Meerhout, Merksplas, Mol, Nijlen, Olen, Oud-Turnhout, Ravels, Retie, Rijkevorsel, Turnhout, Vorselaar, Vosselaar, Westerlo

tel. : 03 224 68 76
nikka.curinckx@mow.vlaanderen.be 

Administratief Aanspreekpunt

Christa Guldentops
tel.: 03 224 68 82
fax: 03 224 68 05
christa.guldentops@mow.vlaanderen.be